Par uzņēmumu

URSA ir viens no vadošajiem augstākās klases termiskās un akustiskās izolācijas materiālu, kas tiek izmantoti dzīvojamo, ražošanas, pakalpojumu un vispārējo ēku celtniecības jomā, ražotājiem un izplatītājiem. Mūsu produktu augstais standarts mums ir vienlīdz svarīgs kā apkārtējās vides aizsardzība un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšana.


PAR URSA

Uzņēmums dibināts
Powstanie firmy datuje się na rok 1949 zaś jej zaistnienie na polskim rynku na 1997. Od 2017 roku URSA jest częścią Xella Group - międzynarodowego lidera dostarczającego energooszczędne rozwiązania dla budownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do rozwoju oraz nieustannemu doskonaleniu naszych artykułów, możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe systemy rozwiązań w zakresie izolacji termicznej i akustycznej, oparte na materiałach o zróżnicowanych parametrach i szerokim zastosowaniu.

URSA ir uzņēmums, kas nodarbojas ar termiskās un akustiskās izolācijas materiālu ražošanu un tirdzniecību, ir orientēts uz ilgtspējīgu attīstību un ēku enerģētiskās efektivitātes nodrošināšanu. Uzņēmums atrodas Spānijā un daudzās Eiropas valstīs, pateicoties 13 URSA ražotnēm, kas ir stratēģiski izvietotas visā Eiropas kontinentā. Šobrīd URSA ir viens no Eiropas lielākajiem - divu viens otru papildinošu, ēkas gan termiski, gan akustiski izolējošu materiālu - minerālvates un ekstrudētā polistirola (XPS) ražotājiem.

URSA uzņēmuma produkti palīdz samazināt ēku enerģijas pieprasījumu, galvenokārt apkures un dzesēšanas jomā, ļaujot lietotājiem samazināt enerģijas patēriņu un nodrošināt ilgtspējību. Šie produkti ne tikai uzlabo lietotāju komforta līmeni, bet arī ir draudzīgi apkārtējai videi, samazinot CO2 emisiju, kā arī ir izdevīgi attiecīgās valsts ekonomikai, samazinot tās atkarību no fosilā kurināmā.


Grupa Xella

Xella Group ir starptautisks risinājumu piegādātājs būvniecības materiālu jomā. Grupas juridiskā adrese ir Duisburgā, Vācijā, tai pieder 97 ražotnes 20 valstīs un tirdzniecības organizācijas vairāk nekā 30 valstīs. Xella atrodas vadošā pozīcijā daudzos tirgos. Xella veiksme balstās spēcīgos zīmolos premium klases segmentā, augstākās kvalitātes pakalpojumos, stabilā uzņēmējdarbības modelī un sistemātiskā izmaksu vadības uzlabošanas stratēģijā. Pateicoties Ytong, Hebel un Silka zīmoliem, Xella ir viens no lielākajiem šūnu betona un kaļķakmens ražotājiem pasaulē. Multipor zīmols ir nedegošas izolācijas plāksnes. Xella produkti ir izturīgi gan ražošanas, gan izmantošanas ziņā, sniedzot būtisku ieguldījumu augstas kvalitātes energoefektīvu ēku būvniecībā, tādējādi aizsargājot vidi un resursus.


Mūsu misija un vērtības

URSA nodarbina darbiniekus, kuri ievēro principus, kas ir saskaņā ar uzņēmuma filozofiju, un pilnībā sevi ar tiem identificē. Pateicoties tam, mēs varam droši apgalvot, ka mūsu centienos panākt komerciālu izcilību, ambīcijās sasniegt vislabākos rezultātus, kā arī gatavībā un atvērtībā izmaiņām, vienlaicīgi rūpējoties par klientu komfortu, mūsu darbinieki aizrautīgi rūpējas par augstu attiecību kvalitāti ar Klientiem. Mūsu prioritāte ir censties pastāvīgi attīstīties, būt atbildīgiem, atdot sevi darbam un cienīt citus – gan mūsu klientus, gan darbiniekus, kā arī apkārtējo vidi. Vadoties no šiem principiem, kas definē mūsu uzņēmuma ētiku, veidojam un pastāvīgi pilnveidojam ēku izolācijas produktu, kas nodrošina energotaupību, termisko komfortu, akustisko, higiēnisko, kā arī ugunsdrošību un drošību vispār, izplatīšanas tīklu.


URSA rūpējas par vidi un ilgtspējīgu attīstību

Ilgstspējīgas attīstības pasākumi ir svarīga mūsu uzņēmuma URSA dzīves un darbības sastāvdaļa. Tas ir arī viens no mērķiem, kas mūs vada un tajā pašā laikā ir prioritāte, kurai mēs pakļaujam mūsu izolācijas materiālu ražošanas metodes un to funkcionalitāti.

URSA rūpējas par vidi un ilgtspējīgu attīstību


Energotaupība un CO2 emisijas samazināšana CO2
Klimata apstākļu maiņa liek mums analizēt jautājumu par pārmērīgu CO2 emisiju atmosfērā, kā arī efektīvu tā jau ierobežoto resursu izmantošanu, kuri tiek patērēti daudz ātrāk, nekā tie var tikt atjaunoti. Pašlaik dabai ir nepieciešami 16 mēneši, lai atjaunotu mūsu 12 mēnešu laikā izmantotos resursus. Saskaņā ar līdzšinējām ANO prognozēm, šī gadsimta 30.gados resursi, ko mēs patērēsim gada laikā, atjaunosies 2 gadu laikā, kas savukārt ir vienāds ar nepieciešamību pēc divām planētām. Tas nozīmē, ka dzīvojam uz kredīta, ko mums ir izsniegusi Māte Daba, un to atmaksāt nāksies nākamajām paaudzēm, kuru resursus mēs jau tagad izmantojam.


Reciklēšana un resursu atjaunotne
URSA mērķis ir veidot dabai draudzīgus izolācijas materiālus un darīt to dabai drošā veidā. Pateicoties speciālai tehnoloģijai, jau ražošanas procesa laikā likvidējam kaitīgo vielu emisiju. URSA minerālvate ir stikla vate, kas ražota no pārstrādāta stikla šļūtenes (līdz pat 50% saturā) pievienojot zemes virsmā visbiežāk sastopamo un ātrāk atjaunojamo kvarca minerālu, jeb, tautas valodā runājot, smiltis. Rezultātā iegūstam materiālus ar augstām termiskās un akustiskās izolācijas vērtībām, kas izgatavoti no viegli pieejamiem un atjaunojamiem resursiem, kā arī otreizējās pārstrādes izejmateriāliem, kas var tikt pārstrādāti, kas pats par sevi nozīmē energoresursu taupību, samazina atkritumu daudzumu, tādējādi veicinot ilgstspējīgu attīstību.